Close
123, New Lenox Chicago Chicago, IL 60606
1.800.123.4567
Marmaris Göcek Fethiye Mavi Tur Rotası

1.Gün Marmaris Turunç

Marmaris Mavi Tur Rotalar Gulet Kiralama

Marmaris – Fethiye Gulet mavi tur yolculğunuzun ilk günü Marmarise varış ve saat 15:30’da teknenize yerleştikten sonra İçmeler  veya Turunç Koyunda yüzme molası akşam yemeği ve gece konaklama yapılır. Alternatif olarak ilk gece tercihineze göre Marmaris Limanın’da konaklama yapılabilir.

2. Ekincik Koyu ve Dalyan Turu

Ekincik Mavi Tur Rotaları Gulet Kiralama

Mavi tur yolculuğunun ikinci gününde bilgilendirme sonrası Ekincik Koyuna doğru yola çıkılır. Öğle yemeği servisi sonrası dileyener Dalyan turuna katılabilirler. Piyade tekneleri ile ile harika doğa içersinde’ki antik Karya kenti Dalyan’a varılır. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Koyun’da yapılır.

3. Gün Ağalimanı – Batık Hamam

Kızıl Ada Fethiye

Ağalimanı Güneyde büyük ağa koyu ve Kuzeydeki küçük ağa koyu olarak iki koy dan oluşuyor. Sabah erken saatlerde Tershane Adasına yola çıkılır ve burada kahvaltı servisi yapılır. Buradan kalıntıların denisin içerisinde kalan eski Batık Hamamın bulunduğu koy ziyaret edilir. Tertemiz berrak suyu, çeşitli balıkları ve çevresi çam ağaçları ile kaplıdır. Geceleme için Kızıl Ada’ya demir atılır.

4. Gün Fethiye

Mavi Tur Rotası Fethiye

Eski çağlardaki ismi Telmessos olan Fethiye Likya ve Karya Yolu arasındadır. Karya uygarlığının en önemli şehirlerinden biri olan Fethiye
bölgesinde sayısız antik kent bulunur, Ölüdeniz mutlaka görülmesi gereken plajlar arasındadır. Sabah saatlerinde Fethiye’ye yanaştıktan sonra misafirlerimiz Fethiye’de gezebilir ve çeşitli turlara katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye’de yapılır.

5. Gün Göcek Körfezi

Göcek Korfezi Mavi Tur Gulet Marmaris

Göcek Körfezinde birbirinden güzel takım adaları bulunur. Kahvaltıdan sonra Göcek Körfezine doğru seyir başlar ve Yaslıca Adasında (Jessica Adaları) demir atılır. Fethiye’nin en güzel gün batıml buradan olduğu söylenir. Yüzme ve dalış aktiviteleri, Öğle, akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

6. Gün Bedri Rahmi Koyu

Bedri Rahmi Taşkaya Koyu Göcek Mavi Tur gulet

Bedri Rahmi Koyu Tershane Adası’nın karşısndadır. Korunaklı ve mavi tur kültüründe tarihi olan bu koy aynı zamanda Taşyaka Koyu olrak bilinir. Zengin bitki örtüsü, doğal kumsal alanı ve berrak suyu ile bu bölgeden geçen herkesin görmesi gereken bir yer. Bedri Rahmi Koyu sonrası sarsala koyunda yemek ve geceleme için demir atılır.

7. Kumlubük – Cennet Adası

Kumlubük Koyu Mavi Tur Marmaris

Kahvaltı sonrası tertermiz ve sakin sahili olan Kumlubuk Koyu doğru yola çıkılır. Yürüyüz, yüzme ve yemek için burada demirlenir. Buradan Marmaris’in karşında Cennet Adasında yüzme molası verdikten sonra Marmaris Limanına dönüş yapılır.

8. Gün Marmaris

Marmaris mavi Tur Rotaları Yat Kiralama

Son gecenizi Marmaris limanında geçirdikten sonra Sabah 10.30 kadar kahvaltınızi yapıp tekneden ayrılabilirsiniz.

Add Comment